












1 / 13
KROSS Trans 2.0 pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS TRANS 2.0
Kross Trans 2.0 nodrošina komfortablu un vieglu braukšanu. Tas ir ideāli piemērots gan braucieniem pa veloceliņiem, gan pilsētā. Pateicoties ģeometrijai, ar velosipēdu var braukt vertikālā pozīcijā, kas palielinās komfortu, un uz tā sēdēsiet gluži kā krēslā. Šim modelim ir gan sieviešu, gan vīriešu rāmja versijas.
Komponenti
KROSS Trans 2.0 modelī ir V-brake bremžu sistēma, kas garantē labu bremzēšanas kvalitāti. Ātrumu pārslēgšanas grupa sastāv no augstas kvalitātes Shimano detaļām. Shimano Tourney TY300 aizmugurējais pārslēdzējs kombinācijā ar Shimano Tourney TY510 priekšējo pārslēdzēju nodrošinās vienmērīgu ātrumu pārslēgšanu pat grūtākos kāpumos. KROSS priekšējā dakša nodrošina vibrāciju slāpēšanu, braucot pa nelīdzenu virsmu, un samazina roku nogurumu.
Tehnoloģijas
Velosipēdā esam uzstādījuši arī aizmugurējo bagāžnieku, kas izveidots, izmantojot Hi-Strength tehnoloģiju, tāpēc varat droši pārvadāt smagu bagāžu. KROSS Trans 2.0 rāmis ir izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma, pateicoties kuram velosipēds ir stingrs un izturīgs. Tajā pašā laikā tas ir diezgan viegls sakausējums, tāpēc to būs viegli transportēt. Turklāt rāmis ir pārklāts ar pulverkrāsu, kas nozīmē krāsojuma izturību un noturību pret mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem.
Specifikācija
Aprīkojums
Rati
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Haki |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Aprīkojums
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO ALTUS M310 |
| Pārslēdzēju rokturi | SHIMANO EF500 |
| Kloķi | SR SUNTOUR |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Ātrumu skaits | 21 |
| Monobloks | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S50 |
Rati
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Ratloki | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-BRAKE |
| Aizmugurējās bremzes | V-BRAKE |
| Bremžu rokturi | SHIMANO EF500 |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Sēdeklis | KROSS D226K |
| Stūres gultņi | FP-H815 O1-1/8" |
| Rokturi | KROSS GRIPPEN |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| S: 15.79 KG | M: 15.79 KG | L: 15.79 KG | XL: 16.2KG |
| Izmērs | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Ieteicamais augums (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |











