










1 / 11
KROSS Trans 2.0 pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: KRTR2Z28X17W004007
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS TRANS 2.0
Kross Trans 2.0 nodrošina ērtu un vieglu braukšanu. Tas ir ideāli piemērots gan braucieniem pa veloceliņiem, gan pilsētā. Pateicoties ģeometrijai, ar velosipēdu varat braukt vertikālā pozīcijā, kas palielina komfortu – sēdēsiet uz tā gluži kā krēslā. Šim modelim ir gan sieviešu, gan vīriešu rāmja versijas.
Komponenti
KROSS Trans 2.0 modelim ir V-brake bremžu sistēma, kas garantē labu bremzēšanas kvalitāti. Pārnesumu pārslēgšanas grupa sastāv no augstas kvalitātes Shimano detaļām. Shimano Tourney TY300 aizmugurējais pārslēdzējs kombinācijā ar Shimano Tourney TY510 priekšējo pārslēdzēju nodrošinās vienmērīgu pārnesumu maiņu pat stāvākos kāpumos. KROSS priekšējā dakša nodrošina vibrācijas slāpēšanu, braucot pa nelīdzenu virsmu, un samazina roku nogurumu.
Tehnoloģijas
Velosipēdā esam uzstādījuši arī aizmugurējo bagāžnieku, kas izstrādāts, izmantojot Hi-Strength tehnoloģiju, tāpēc varat droši pārvadāt smagu bagāžu. KROSS Trans 2.0 rāmis ir izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma, pateicoties kuram velosipēds ir stingrs un izturīgs. Tajā pašā laikā tas ir diezgan viegls sakausējums, tāpēc to būs viegli transportēt. Turklāt rāmis ir pārklāts ar pulverkrāsu, kas nozīmē krāsojuma izturību un noturību pret mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem.
Specifikācija
Aprīkojums
Rati
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Zila |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Aprīkojums
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO ALTUS M310 |
| Pārslēdzēju rokturi | SHIMANO EF500 |
| Kloķi | SR SUNTOUR |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Pārnesumu skaits | 21 |
| Monobloks | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S50 |
Rati
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Aploces | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-BRAKE |
| Aizmugurējās bremzes | V-BRAKE |
| Bremžu rokturi | SHIMANO EF500 |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Sēdeklis | KROSS D226K |
| Stūres gultņi | FP-H815 O1-1/8" |
| Rokturi | KROSS GRIPPEN |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| S: 15.79 KG | M: 15.79 KG | L: 15.79 KG | XL: 16.2 KG |
| Izmērs | S (15") | M (17") | L (19") |
| Ieteicamais augums (cm) | 150-158 | 158-170 | 168-180 |











