

KROSS Quark F1.0 priekšējais lukturis
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
KROSS Quark F1.0 priekšējais lukturis
Apraksts
KROSS Quark F 1.0 velosipēda lukturis ir moderns risinājums, kas piedāvā augstas kvalitātes gaismu, ko ģenerē OSRAM LED. Vienkāršā uzstādīšanas sistēma ļauj ātri pārlikt lukturi no viena velosipēda uz citu, un, pateicoties blīvajam korpusam, nav jāuztraucas par to, ka tas samirks braukšanas laikā lietū.
Pateicoties KROSS Quark F1.0 lukturim, braukšana krēslā un nelabvēlīgos laika apstākļos būs ne tikai patīkamāka. Pirmkārt, tā būs drošāka. Jūs viegli izgaismosiet savu ceļu, un pretimbraucošie autovadītāji būs informēti par jūsu klātbūtni uz ceļa.
Specifikācija
| Gaismas jauda | 60lm ± 15% |
| Apgaismojuma intensitāte | 640cd ± 15% 160lux/2 metri |
| Darbības režīms | nepārtraukts, mirgojošs |
| Darbības laiks | 2h ± 15% / 5h ± 15% |
| Darbības rādiuss | ≥ 50m |
| Tehnoloģija | Low&High Beam, Mobile Current |
| Barošanas avots | MAINĀMA BATERIJA |
| Uzstādīšanas vieta | stūre |
| Uzstādīšanas metode | silikona skava |
| Materiāls | ABS / PC |
| TURĒTĀJS ĶIVEREI | NĒ |
| Gaismas avots | LED Osram 1 ± 0.15W |
| Izstarotās gaismas temperatūra | ? 6500 °K |
| Papildinformācija | IPX4 ūdensizturīgs, uzstādīšana bez instrumentiem |
| Raksturojums | uzstādīšana bez instrumentiem, IPX4 ūdensizturīgs |
| TIPS | PRIEKŠĒJAIS |
| ZĪMOLS | KROSS |
| KRĀSA | MELNA |
| Svars | 42 g (bez baterijām) |
Dēļ dažādiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamās preces krāsas vai toņa, t.i., preces krāsa vai tonis var neatbilst realitātē redzamajai preces krāsai vai tonim.











