











1 / 12
KROSS Lille 3 sieviešu pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
„Le Grand Lille“ 3
Velosipēdam jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī skaistam, tāpēc mēs izveidojām Lille sieviešu velosipēdu līniju, lai katra sieviete varētu eleganti braukt pa pilsētas takām.
RĀMIS UN DAKŠA
| RĀMJA KRĀSAS LAKA | MATTE (MATĒTA) |
| RĀMIS | ALUMINIUM (ALUMĪNIJS) |
| DAKŠA | STEEL (TĒRAUDS) |
| DAKŠAS GĀJIENS | NAV |
| AIZMUGURĒJĀ DAKŠA | NAV |
| AIZMUGURĒJAIS AMORTIZATORS | NAV |
KOMPLEKTĀCIJA
| PRIEKŠĒJAIS PĀRSLĒDZĒJS | NAV |
| AIZMUGURĒJAIS PĀRSLĒDZĒJS | SHIMANO NEXUS |
| PĀRSLĒDZĒJU SVIRAS | SHIMANO NEXUS |
| KLOĶI | CYCLONE |
| ĶĒDES RATI | 38T/170MM |
| KASETTE | NAV |
| KASETES ZOBRATI | NAV |
| ĀTRUMI | 3 |
| APAKŠĒJAIS STIPRINĀJUMS | FP-B902 |
| ĶĒDE | 1/2"X1/8" |
RATI
| PRIEKŠĒJĀ RUMBA | ALUMINIUM (ALUMĪNIJS) |
| AIZMUGURĒJĀ RUMBA | SHIMANO NEXUS NEXUS SG-3R40 |
| RIEPAS | 26"X1,75" |
| LOKI | KROSS |
BREMZES
| PRIEKŠĒJĀS BREMZES | V-BRAKE |
| AIZMUGURĒJĀS BREMZES | V-BRAKE |
| BREMŽU SVIRAS | ALUMINIUM (ALUMĪNIJS) |
| DISKU BREMZES | NAV |
KOMPONENTI
| STŪRE | STAL (TĒRAUDS) |
| STŪRES IZNESUMS | ALUMINIUM (ALUMĪNIJS) |
| SEDEKLIS | VELO VL-6049 |
| SĒDEKĻA STUTIS | ALUMINIUM 27,2X350 |
| STŪRES GULTŅI | FP-H815 O1-1/8" |
| ROKTURU GUMIJAS | SYNTHETIC LEATHER (SINTĒTISKĀ ĀDA) |
| PEDĀĻI | FP-804 |
SVARS
| SVARS | S: 15 KG; M: 15 KG |











