











1 / 12
KROSS LG elLille 1 pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
Le Grand Lille 1
Velosipēds, kas paredzēts katrai sievietei, kura dzīvo lielpilsētā. LeGrand Lille 1 ir radīts, lai atbilstu jūsu vajadzībām un palīdzētu veikt ikdienas darbus. Neatkarīgi no tā, vai tiekaties ar draugu kafejnīcā vai steidzaties uz svarīgu biznesa tikšanos pilsētas centrā, Lille 1 vienmēr būs kopā ar jums.
LeGrand Lille 1 ir aprīkots ar alumīnija rāmi un tērauda dakšu. Šī kombinācija nodrošina nelielu velosipēda svaru un lieliskas amortizācijas īpašības, braucot pa sliktas kvalitātes ceļiem. 6 ātrumu aizmugurējais pārslēdzējs palīdzēs pielāgot pārnesumus atbilstoši reljefam, bet divas V-veida bremzes efektīvi apturēs velosipēdu jebkuros apstākļos. Vertikāla braukšanas pozīcija palīdzēs saskatīt pilsētā mītošās briesmas, savukārt ķēdes aizsargs un pilni dubļusargi pasargās jūsu apģērbu no bojājumiem. Lieli 26 collu riteņi palīdzēs pārvarēt tādus šķēršļus kā apmales, bet platas riepas veicinās velosipēda stabilitāti braukšanas laikā.
LeGrand Lille 1 ir aprīkots ar bagāžnieku, kas atvieglo papildu mantu pārvadāšanu, kā arī ar atbalsta kājiņu, kad vēlaties novietot velosipēdu, lai iedzertu kafiju. Tam ir arī tērauda groziņš, kurā varēsiet ērti pārvadāt somiņu, bet mākslīgās ādas rokturi palīdzēs stingri turēt stūri.
Velosipēds, kas paredzēts katrai sievietei, kura dzīvo lielpilsētā. LeGrand Lille 1 ir radīts, lai atbilstu jūsu vajadzībām un palīdzētu veikt ikdienas darbus. Neatkarīgi no tā, vai tiekaties ar draugu kafejnīcā vai steidzaties uz svarīgu biznesa tikšanos pilsētas centrā, Lille 1 vienmēr būs kopā ar jums.
LeGrand Lille 1 ir aprīkots ar alumīnija rāmi un tērauda dakšu. Šī kombinācija nodrošina nelielu velosipēda svaru un lieliskas amortizācijas īpašības, braucot pa sliktas kvalitātes ceļiem. 6 ātrumu aizmugurējais pārslēdzējs palīdzēs pielāgot pārnesumus atbilstoši reljefam, bet divas V-veida bremzes efektīvi apturēs velosipēdu jebkuros apstākļos. Vertikāla braukšanas pozīcija palīdzēs saskatīt pilsētā mītošās briesmas, savukārt ķēdes aizsargs un pilni dubļusargi pasargās jūsu apģērbu no bojājumiem. Lieli 26 collu riteņi palīdzēs pārvarēt tādus šķēršļus kā apmales, bet platas riepas veicinās velosipēda stabilitāti braukšanas laikā.
LeGrand Lille 1 ir aprīkots ar bagāžnieku, kas atvieglo papildu mantu pārvadāšanu, kā arī ar atbalsta kājiņu, kad vēlaties novietot velosipēdu, lai iedzertu kafiju. Tam ir arī tērauda groziņš, kurā varēsiet ērti pārvadāt somiņu, bet mākslīgās ādas rokturi palīdzēs stingri turēt stūri.
Specifikācija
Komplektācija
Riteņi
Bremzes
Komponenti
Elektriskie velosipēda komponenti
Svars
| Krāsa | Pelēka |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | ZOOM HL 730 AMS |
| Dakšas gājiens | 50MM |
Komplektācija
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO NEXUS |
| Pārslēdzēju rokturi | SHIMANO NEXUS |
| Klaņi | CYCLONE 38T/170MM |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Monobloks | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S20 |
Riteņi
| Priekšējā rumba | BAFANG FM G310.250.V |
| Aizmugurējā rumba | SHIMANO NEXUS SG-3R40 |
| Riepas | 28"X1,75" |
| Ratloki | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-Brake |
| Aizmugurējās bremzes | V-Brake |
Komponenti
| Stūre | Tērauda |
| Stūres iznesums | Alumīnijs |
| Sēdeklis | VELO VL-6049 |
| Sēdekļa stute | ALUMINIUM 27,2X300 |
| Stūres gultņi | FP-H815 O1-1/8" |
| Rokturi | SYNTHETIC LEATHER |
| Pedāļi | FP-920 |
Elektriskie velosipēda komponenti
| Motors | Bafang |
| Motora jauda | 250W |
| Akumulators | BAFANG Li-ION 43V/7.8AH 7,8AH / 335WH |
| Uzlādes laiks 80%/100% (h) | 2,5/5 |
| Nobraucamais attālums (KM) | 70 |
| Displejs | BAFANG DP E10.UART |
| ES standarti EN15194/EPAC/ISO4210-2 | Jā |
Svars
| 24,5KG |
| Izmērs | M (17") | L (19") |
| Ieteicamais augums (cm) | 155-165 | 166-175 |











