





1 / 6
KROSS Lea Boost 3.0 elektriskais kalnu velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: KRLB3Z29X18W001145
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS Lea Boost 3.0 elektriskais kalnu velosipēds
MTB velosipēdi Lietuvā vienmēr ir bijuši ļoti populāri. Tāpēc, gatavojoties e-revolūcijai, KROSS nolēma izveidot velosipēdu, kuru jūs iemīlēsiet jau no pirmā brauciena. KROSS Lea Boost 3.0 – tas ir elektriskais kalnu velosipēds, kas ātri un ērti nogādās jūs galamērķī, kā arī atbrīvos jūsu iztēli, plānojot nedēļas nogales izbraucienus.
Specifikācija
Komplektācija
Rati
Bremzes
E-bike sistēma
Svars
| Krāsa | Mētru zaļa spīdīga |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | SR SUNTOUR XCR 34 RLR |
| Dakšas gājiens | 120mm |
Komplektācija
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO DEORE M6000 |
| Pārslēgšanas sviras | SHIMANO DEORE M6000 |
| Kloķi | FSA-CK751 38T/170MM |
| Kasete | SHIMANO HG500 11-42T |
| Pārnesumu skaits | 10 |
| Ķēde | SHIMANO E6090 |
Rati
| Priekšējā rumba | SHIMANO MT400 15X110 |
| Aizmugurējā rumba | SHIMANO MT400 12X148 |
| Riepas | WTB RANGER 29X2,25 COMP |
| Aploces | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | SHIMANO MT500 |
| Aizmugurējās bremzes | SHIMANO MT500 |
| Bremžu sviras | SHIMANO MT501 |
| Disku bremzes | SHIMANO RT30 (203) |
E-bike sistēma
| Motors | Shimano E8000 |
| Motora jauda | 250W |
| Akumulators | SIMPLO 504 WH |
| Akumulatora ietilpība | 14AH/504WH 36V 36V/4A |
| Akumulatora tips | LI-ION |
| Akumulatora uzlāde līdz 80%/100% (H) | 2.5/5h |
| Veicamie kilometri | 85 |
| Akumulatoram ir slēdzene | Jā |
| Atbalsta līmeņi | BOOST, TRAIL, ECO |
| Velosipēda stumšanas palīgsistēma | Jā |
| Displejs | SHIMANO SC-E8000 |
| Atbilst EU standartiem EN15194/EPAC/ISO4210-2 | Jā |
Svars
| S: 20,5KG | M: 20,5KG | L: 20,5KG | XL: 20,5KG |
| Izmērs | XXS (14") | XS (16") | S (17") | M (19") |
| Ieteicamais augums (cm) | 147-155 | 155-164 | 164-172 | 172-180 |











