














1 / 15
KROSS Flex Hybrid 1.0 elektriskais velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: KRFH1Z20X11U002820
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS FLEX HYBRID 1.0
Mēs dzīvojam pasaulē, kas liek mums būt arvien mobilākiem. Svarīga ir arī elastība – tāpēc mēs radījām “KROSS Flex Hybrid 1.0”. Šis elektriskais saliekamais velosipēds ļaus jums brīvi to uzglabāt pat vismazākajos dzīvokļos vai birojos. Elektromotors palīdzēs ātrāk un vieglāk nokļūt darbā.
Specifikācija
Komplektācija
Rati
Bremzes
Komponenti
El. velosipēdu sistēma
Svars:
22.45kg
| Krāsa | Balta |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Alumīnija |
| Dakšas gājiens | Nav |
Komplektācija
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO ALTUS M310 |
| Pārslēdzēju rokturi | SHIMANO M310 |
| Kloķi | PROWHEEL |
| Kasete | SHIMANO MF-TZ500 14–28T |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Ķēde | KMC Z7 |
Rati
| Priekšējā rumba | Alumīnija |
| Aizmugurējā rumba | DGW07C |
| Riepas | KENDA K841 |
| Aploces | Alumīnija |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | TEKTRO M280 |
| Aizmugurējās bremzes | TEKTRO M280 |
| Bremžu rokturi | TEKTRO M280 |
| Disku bremzes | DISKS (160) |
Komponenti
| Stūre | Alumīnijs 600mm |
| Stūres iznesums | Alumīnijs |
| Sēdeklis | VL-6263A |
| Sēdekļa stute | Alumīnijs 30.9X400 |
| Stūres bļodiņas | FP-868 |
| Rokturi | VLG-649AD2 |
| Pedāļi | FP-871 |
El. velosipēdu sistēma
| Motors | DGW07C |
| Motora jauda | 250W |
| Akumulators | WORLDPOWER |
| Akumulatora ietilpība | 36V / 12,8AH / 460WH |
| Akumulatora uzlādes laiks 80%/100% (h) | 4/8 |
| Nobraucamais attālums (km) | 85 |
| Palīdzības režīmi | ECO, TOUR, SPORT, TURBO |
| Displejs | LCD |
| ATBILST ES ELEKTRISKO VELOSIPĒDU STANDARTAM EN15194 / EPAC / ISO4210-2 | Jā |
Svars:
22.45kg
| Izmērs | (11") |
| Ieteicamais augums (cm) | 160-180 |











