






1 / 7
KROSS Evado 2.0 hibrīda velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: KREV2Z28X19W002056
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS EVADO 2.0
KROSS Evado 2.0 ir mūsu hibrīda velosipēda modelis. Hibrīda velosipēds ir pilsētas un kalnu velosipēdu apvienojums. KROSS Evado 2.0 ir augstas kvalitātes un par pieejamu cenu iegādājams velosipēds, kas ir piemērots braukšanai gan pa pilsētu, gan pa bezceļiem.
Komponenti visiem apstākļiem
KROSS Evado 2.0 ir aprīkots ar Shimano pārnesumu pārslēdzējiem un pārnesumiem, kas lieliski piemēroti braukšanai gan pilsētā, gan ārpus tās. KROSS Evado 2.0 ir arī amortizācijas dakša ar 50 mm gājienu, kas nodrošina komfortu un palīdz izvairīties no liela noguruma, braucot pa nelīdzenu virsmu. Tas ļaus jums ilgi un ērti mīties pat pa grants ceļiem. KROSS Evado 2.0 ir aprīkots arī ar 28 collu riteņiem ar 42 mm platām riepām, kas ļauj efektīvi braukt gan pilsētā, gan ārpus tās.
Uzmanība detaļām
KROSS Evado 2.0 piedāvā komfortu un drošību uz ceļa. Alumīnija rāmis ir izgatavots no īpaša 6061 alumīnija sakausējuma, kas padara velosipēdu izturīgu un noturīgu pret lūzumiem un plaisām, vienlaikus saglabājot to ļoti vieglu. Rāmis ir krāsots ar pulverkrāsošanas metodi, kas nodrošina krāsas ilgmūžību un labāku izturību pret skrāpējumiem.
Specifikācija
Komplektācija
Riteņi
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Melna/Piparmētru |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Komplektācija
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TZ510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| Pārslēgšanas sviras | SHIMANO RS36 REVOSHIFT |
| Kloķa mehānisms | WHEEL TOP 48T-38T-28T/170mm |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Pārnesumu skaits | 21 |
| Minamā ass | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S50 |
Riteņi
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Riepas | MITAS GRIPPER V84 42-622 |
| Diski | KROSS |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-brake |
| Aizmugurējās bremzes | V-brake |
| Bremžu sviras | ALHONGA |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Stūre | Alumīnija 640 MM 31.8 |
| Stūres iznesums | Alumīnijs/ 31,8/7° (S- 90MM, M- 105MM, L- 105MM) |
| Sēdeklis | KROSS D5311 |
| Sēdekļa stute | Alumīnijs/ 27,2 (S- 300MM, M- 350MM, L- 350MM) |
| Stūres gultņi | FP-H863 O1-1/8" |
| Rokturi | HERRMANS |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| M: 13,5KG | L: 13,5KG |
| Izmērs | M (19") | L (21") |
| Ieteicamais augums (cm) | 158-170 | 168-180 |











