ELITE SKRIEŠANAS PULKSTEŅA DIZAINS
Kad katrs grams ir svarīgs, sasniedziet finiša līniju ar vieglu viedpulksteni, kas neapgrūtina jūsu plaukstas locītavu.
MARATONAM PIEMĒROTI MATERIĀLI
"Forerunner 945" ievērojami pārspēj konkurentus ar ļoti ērtu silikona siksniņu un īpaši izturīgu "Corning® Gorilla® Glass DX" stikliņu.
Vispārīgi |
| STIKLA MATERIĀLS | Corning® Gorilla® Glass DX |
|---|
| KORPUSA MATERIĀLS | ar šķiedru pastiprināts polimērs |
|---|
| SADERĪGS AR „QUICKFIT™“ PULKSTEŅA SIKSNIŅU | Jā (22 mm) |
|---|
| SIKSNIŅAS MATERIĀLS | silikons |
|---|
| FIZISKAIS IZMĒRS | 47 x 47 x 13,7 mm Piemērots plaukstas locītavām ar apkārtmēru 130–220 mm |
|---|
| KRĀSAINS EKRĀNS | |
|---|
| EKRĀNA IZMĒRS | 1,2 collas (30,4 mm) diametrā |
|---|
| EKRĀNA IZŠĶIRTSPĒJA | 240 x 240 pikseļi |
|---|
| EKRĀNA TIPS | saules gaismā redzams, transflektīvs, pikseļu atmiņas (MIP) tehnoloģija |
|---|
| SVARS | 50 g |
|---|
| BATERIJAS DARBĪBAS LAIKS | Viedpulksteņa režīms: līdz 2 nedēļām GPS režīms ar mūziku: līdz 10 stundām GPS režīms bez mūzikas: līdz 36 stundām |
|---|
| ŪDENSIZTURĪBAS REITINGS | 5 ATM |
|---|
| ATMIŅA / VĒSTURE | 200 stundu darbības dati |
|---|
Pulksteņa funkcijas |
| LAIKS / DATUMS | Jā |
|---|
| GPS LAIKA SINHRONIZĀCIJA | |
|---|
| AUTOMĀTISKA PĀREJA UZ VASARAS LAIKU | |
|---|
| MODINĀTĀJS | |
|---|
| TAIMERIS | |
|---|
| HRONOMETRS | |
|---|
| SAULLĒKTA / SAULRIETA LAIKI | |
|---|
Veselības uzraudzība |
| PLAUKSAS LOCĪTAVAS PULSS (PASTĀVĪGS, KATRU SEKUNDI) | |
|---|
| DIENAS MIERA PULSS | |
|---|
| BRĪDINĀJUMI PAR NENORMĀLU PULSU | Jā (augsts un zems) |
|---|
| ELPOŠANAS BIEŽUMS (24X7) | |
|---|
| PULSA OKSIMETRIJA, SKĀBEKĻA PIESĀTINĀJUMS ASINĪS | Jā (pārbaude uz vietas un izvēles aklimatizācija visas dienas garumā un miega laikā) |
|---|
| FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS VECUMS | Jā (lietotnē) |
|---|
| „BODY BATTERY™“ ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA | |
|---|
| STRESA UZRAUDZĪBA VISAS DIENAS GARUMĀ | |
|---|
| RELAKSĀCIJAS ELPOŠANAS TAIMERIS | |
|---|
| MIEGS | Jā (padziļināts) |
|---|
| MIEGA UZRAUDZĪBA (MIEGA VĒRTĒJUMS UN IESKATI) | |
|---|
| HIDRATĀCIJA | Jā (lietotnē "Garmin Connect™" un izvēles logrīkā "Connect IQ™") |
|---|
| SIEVIETES VESELĪBAS UZRAUDZĪBA | Jā (lietotnē "Garmin Connect™" un izvēles logrīkā "Connect IQ™") |
|---|
Sensori |
| GPS | |
|---|
| GLONASS | |
|---|
| GALILEO | |
|---|
| „GARMIN ELEVATE™“ PLAUKSAS LOCĪTAVAS PULSA MONITORS | |
|---|
| BAROMETRISKAIS ALTIMETRS | |
|---|
| KOMPASS | |
|---|
| ŽIROSKOPS | |
|---|
| AKSELEROMETRS | |
|---|
| TERMOMETRS | |
|---|
| PULSA OKSIMETRIJAS SKĀBEKĻA PIESĀTINĀJUMA ASINĪS UZRAUDZĪBAS RĪKS | |
|---|
Ikdienas viedās funkcijas |
| SAVIENOJAMĪBA | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
|---|
| „CONNECT IQ™“ (LEJUPIELĀDĒJAMAS CIPARNĪCAS, DATU LAUKI, LOGRĪKI UN LIETOTNES) | |
|---|
| VIEDIE PAZIŅOJUMI | |
|---|
| ATBILDE UZ ZVANU VAI TĀ NORAIDĪŠANA AR ĪSZIŅU (TIKAI „ANDROID™“) | |
|---|
| KALENDĀRS | |
|---|
| LAIKA APSTĀKĻI | |
|---|
| VIEDTĀLRUŅA MŪZIKAS VADĪBA | |
|---|
| MŪZIKAS ATSKAŅOŠANA UN VADĪBA PULKSTENĪ | |
|---|
| MŪZIKAS KRĀTUVE | Līdz 1000 dziesmām |
|---|
| ATRAST MANU TĀLRUNI | |
|---|
| ATRAST MANU PULKSTENI | |
|---|
| VIRB® KAMERAS TĀLVADĪBAS PULTS | |
|---|
| VIEDTĀLRUŅA SADERĪBA | iPhone®, Android™ |
|---|
| SADERĪGS AR „GARMIN CONNECT™ MOBILE“ | |
|---|
| GARMIN PAY™ | |
|---|
Drošības un uzraudzības funkcijas |
| LIVETRACK | |
|---|
| GRUPAS LIVETRACK | |
|---|
| TIEŠRAIDES KOPĪGOŠANA | Tikai Android™ |
|---|
| NEGADĪJUMU ATPAZĪŠANA IZVĒLĒTO DARBĪBU LAIKĀ | |
|---|
| PALĪDZĪBAS FUNKCIJA | |
|---|
Taktiskās funkcijas |
| DIVKĀRŠĀS REŽĢA KOORDINĀTAS | |
|---|
Aktivitāšu uzraudzības funkcijas |
| SOĻU SKAITĪTĀJS | |
|---|
| KUSTĪBU JOSLA (PARĀDĀS IERĪCĒ PĒC NEAKTIVITĀTES PERIODA; VEICIET DAŽAS MINŪTES, LAI TO ATIESTATĪTU) | |
|---|
| AUTOMĀTISKAIS MĒRĶIS (NOSAKA JŪSU AKTIVITĀTES LĪMENI UN PIEŠĶIR DIENAS SOĻU MĒRĶI) | |
|---|
| SADEDZINĀTĀS KALORIJAS | |
|---|
| UZKĀPTIE STĀVI | |
|---|
| NOIETAIS ATTĀLUMS | |
|---|
| INTENSITĀTES MINŪTES | |
|---|
| TRUEUP™ | |
|---|
| MOVE IQ™ | |
|---|
| „GARMIN CONNECT ™“ IZAICINĀJUMU LIETOTNE | Jā (izvēles "Connect IQ" lietotne) |
|---|
Aprīkojums trenažieru zālei / fitnesam |
| PIEEJAMI PROFILI DARBĪBĀM SPORTA ZĀLĒ | Spēka treniņi, kardio un eliptiskie trenažieri, kāpšana pa kāpnēm, airēšana telpās un joga |
|---|
| KARDIO TRENIŅI | |
|---|
| SPĒKA TRENIŅI | |
|---|
| JOGAS TRENIŅI | |
|---|
| PILATESA TRENIŅI | |
|---|
| AUTOMĀTISKA ATKĀRTOJUMU SKAITĪŠANA | |
|---|
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas |
| PULSA ZONAS | |
|---|
| PULSA BRĪDINĀJUMI | |
|---|
| PULSA KALORIJAS | |
|---|
| % NO MAKSIMĀLĀ PULSA | |
|---|
| % NO PULSA REZERVĒS | |
|---|
| ATGŪŠANĀS LAIKS | |
|---|
| AUTOMĀTISKAIS MAKSIMĀLAIS PULSS | |
|---|
| PULSA MAINĪGUMA STRESA TESTS (MĒRA PULSA MAINĪGUMU MĒRĀ TIKAI 3 MINŪTES, LAI APRĒĶINĀTU STRESA LĪMENI; SKALA NO 1 LĪDZ 100; ZEMĀKI RĀDĪTĀJI NORĀDA UZ ZEMĀKU STRESA LĪMENI) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| PULSA TRANSLĀCIJA (PULSA DATU PĀRRAIDE, IZMANTOJOT ANT+™ UZ PĀRĪ SAVIENOTĀM IERĪCĒM) | Jā (izmantojot ANT+ vai BLE) |
|---|
| ELPOŠANAS BIEŽUMS (TRENIŅA LAIKĀ) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| GPS ĀTRUMS UN ATTĀLUMS | |
|---|
| PIELĀGOJAMS EKRĀNS(-I) | |
|---|
| PIELĀGOJAMI DARBĪBU PROFILI | |
|---|
| AUTO PAUSE® | |
|---|
| INTERVĀLA TRENIŅI | |
|---|
| PADZIĻINĀTI TRENIŅI | |
|---|
| LEJUPIELĀDĒJAMI TRENIŅU PLĀNI | |
|---|
| AUTO LAP® | |
|---|
| MANUĀLAIS APLIS | |
|---|
| KONFIGURĒJAMI APĻU BRĪDINĀJUMI | |
|---|
| AKLIMATIZĀCIJA KARSTUMAM UN AUGSTUMAM | |
|---|
| „VO2 MAX“ (SKRIEŠANA) | |
|---|
| TRENIŅU STATUSS (JŪS VARAT UZZINĀT, VAI TRENIŅI IR EFEKTĪVI, UZRAUGOT TRENIŅU VĒSTURI UN FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS LĪMENI) | |
|---|
| TRENIŅU SLODZE (JŪSU KOPĒJĀ TRENIŅU SLODZE PĒDĒJĀS 7 DIENĀS, KAS APRĒĶINĀTA PĒC APTUVENA EPOC) | |
|---|
| TRENIŅU SLODZES FOKUSS | |
|---|
| TRENIŅU EFEKTIVITĀTE (AEROBĀ) | |
|---|
| TRENIŅU EFEKTIVITĀTE (ANAEROBĀ) | |
|---|
| GALVENAIS IEGUVUMS (TRENIŅU EFEKTIVITĀTES MARĶIERI) | |
|---|
| PIELĀGOJAMI BRĪDINĀJUMI PAR BRIESMĀM | |
|---|
| AUDIO PAZIŅOJUMI | |
|---|
| FINIŠA LAIKS | |
|---|
| VIRTUĀLAIS PARTNERIS | |
|---|
| SACENŠANĀS AKTIVITĀTES LAIKĀ | |
|---|
| AUTOMĀTISKI IESTATĪTAS VAIRĀKU SPORTA VEIDU AKTIVITĀTES | |
|---|
| DAŽĀDI SPORTA VEIDI | |
|---|
| NORĀDES TRASĒ | |
|---|
| „GARMIN LIVE“ SEGMENTI | |
|---|
| „STRAVA LIVE“ SEGMENTI | |
|---|
| MARŠRUTU IZVEIDES RĪKS (SKRIEŠANA / BRAUKŠANA AR VELOSIPĒDU) | |
|---|
| POPULĀRI „TRENDLINE“ MARŠRUTI | |
|---|
| SKĀRIENJUTĪBA UN (VAI) POGU BLOĶĒŠANA | |
|---|
| ĀTRĀS POGAS | |
|---|
| AUTOMĀTISKA RITINĀŠANA | |
|---|
| AKTIVITĀŠU VĒSTURE PULKSTENĪ | |
|---|
| „PHYSIO TRUEUP“ | |
|---|
Skriešanas funkcijas |
| PIEEJAMI SKRIEŠANAS PROFILI | Skriešana, skriešana telpās, skriešana uz skrejceliņa, krosa skriešana |
|---|
| GPS BALSTĪTS ATTĀLUMS, LAIKS UN TEMPS | |
|---|
| SKRIEŠANAS DINAMIKA | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| VERTIKĀLĀ SVĀRSTĪBA UN ATTĪECĪBA (SKRIEŠANAS KUSTĪBAS „ATLECIENA“ PAKĀPE UN IEGUVUMA SAISTĪBA AR SOĻA GARUMU) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| KONTAKTS AR ZEMI UN LĪDZSVAROŠANA (RĀDA, CIK ILGI SKRIENOT JŪSU PĒDA IR UZ ZEMES, UN ĻAUJ PĀRBAUDĪT SKRIEŠANAS SIMETRIJU) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| SOĻA GARUMS (REĀLAIKĀ) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| KADENCE (REĀLAIS SOĻU SKAITS MINŪTĒ) | |
|---|
| EFEKTIVITĀTES STĀVOKLIS (PĒC 6–20 MINŪŠU SKRIEŠANAS ŠIS RĀDĪTĀJS SALĪDZINA JŪSU STĀVOKLI REĀLAIKĀ AR VIDĒJO FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS LĪMENI) | |
|---|
| LAKTĀTA SLIEKSNIS (PUNKTS, KURĀ MUSKUĻI SĀK ĀTRI NOGURT, NOSAKA, NOVĒRTĒJOT TEMPU UN PULSU). | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| „PACEPRO™“ TEMPA STRATĒĢIJAS | |
|---|
| SKRIEŠANAS TRENIŅI | |
|---|
| SACENSĪBU PROGNOZES | |
|---|
| IESPĒJAMS IZMANTOT SOLUMĒRĪTĀJU | |
|---|
Golfa funkcijas |
| IEKĻAUTI 42 TŪKST. LAUKUMI NO VISAS PASAULES | |
|---|
| ATTĀLUMS LĪDZ F/M/B (ATTĀLUMS LĪDZ GRĪNA ZONAS PRIEKŠPUSEI, VIDUM UN AIZMUGUREI) | |
|---|
| ATTĀLUMS LĪDZ „LAYUP“ SITIENIEM UN PAGRIEZIENIEM | |
|---|
| SITIENA ATTĀLUMA MĒRĪŠANA (APRĒĶINA PRECIZU SITIENA ATTĀLUMU NO JEBKURAS LAUKUMA VIETAS) | Automātisks |
|---|
| DIGITĀLA REZULTĀTU KARTIŅA | |
|---|
| STATISTIKAS UZRAUDZĪBA (SITIENI, REIZES RAUNDĀ, SITIENI GRĪNA ZONĀ UN LAUKUMĀ) | |
|---|
| GARMIN AUTOSHOT™ | |
|---|
| AUTOMĀTISKI „COURSEVIEW“ ATJAUNINĀJUMI | |
|---|
| GRĪNA ZONAS SKATS UN MANUĀLA TAPAS IESTATĪŠANA | |
|---|
| ŠĶĒRŠĻI UN LAUKUMA MĒRĶI | |
|---|
| SADERĪGS AR „TRUSWING™“ | |
|---|
| RAUNDA TAIMERIS / MĒRĪTĀJS | |
|---|
Brīvdabas un sporta funkcijas |
| PIEEJAMI BRĪVDABAS PROFILI | Pārgājieni, kāpšana, slēpošana, snovbords, distanču slēpošana, airēšana stāvus (SUP), airēšana, braukšana ar kajaku |
|---|
| NAVIGĀCIJA NO PUNKTA UZ PUNKTU | |
|---|
| PĒDU CEĻŠ REĀLAIKĀ | |
|---|
| ATPAKAĻ UZ SĀKUMU | |
|---|
| „TRACBACK®“ | |
|---|
| „ULTRATRAC“ REŽĪMS | |
|---|
| REŽĪMS „AP MANI“ | |
|---|
| AUGSTUMA PROFILI | |
|---|
| ATTĀLUMS LĪDZ MĒRĶIM | |
|---|
| BAROMETRISKO TENDENČU INDIKATORS, BRĪDINĀŠANA PAR VĒTRĀM | |
|---|
| „CLIMBPRO™“ KĀPŠANAS PLĀNOŠANAS RĪKS | |
|---|
| SKRIEŠANA PA TRASĒM UN AUTOMĀTISKA KĀPŠANA | |
|---|
| VERTIKĀLAIS ĀTRUMS | |
|---|
| KOPĒJAIS KĀPIENS / NOBRAUCIENS | |
|---|
| TURPMĀKĀ AUGSTUMA SKICE | |
|---|
| IELĀDĒTAS „TOPOACTIVE“ EIROPAS KARTES | |
|---|
| IELĀDĒTAS CEĻU UN TAKU KARTES | |
|---|
| LEJUPIELĀDĒJAMS KARTOGRĀFISKAIS ATBALSTS | |
|---|
| SADERĪGS AR „BASECAMP™“ | |
|---|
| GPS KOORDINĀTAS | |
|---|
| ATRAŠANĀS VIETAS APRĒĶINĀŠANA | Jā (izmantojot „Connect IQ™“) |
|---|
| MEDĪBU / MAKŠĶERĒŠANAS KALENDĀRS | Jā (izmantojot „Connect IQ™“) |
|---|
| PROJEKTĒTS CEĻA PUNKTS | |
|---|
| INFORMĀCIJA PAR SAULI UN MĒNESI | Jā (izmantojot „Connect IQ™“) |
|---|
| XERO™ VIETAS | |
|---|
Riteņbraukšanas funkcijas |
| BRĪDINĀJUMI (KAD SASNIEGSIT MĒRĶUS, IESKAITOT LAIKU, ATTĀLUMU, PULSU VAI KALORIJAS, TIKS AKTIVIZĒTS SIGNĀLS) | |
|---|
| TRASES | |
|---|
| „GARMIN“ VELO KARTE (VELOSIPĒDISTIEM PAREDZĒTA IELU KARTE AR MARŠRUTU IZVEIDES FUNKCIJU) | |
|---|
| PIEEJAMI VELO PROFILI | Riteņbraukšana, stacionārie velotrenažieri, kalnu riteņbraukšana |
|---|
| VELO APLIS UN APĻA MAKSIMĀLĀ JAUDA (IZMANTOJOT JAUDA SENSORU) | |
|---|
| SACENŠANĀS AKTIVITĀTES LAIKĀ | |
|---|
| FTP (FUNKCIONĀLĀS JAUDA SLIEKSNIS) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
|---|
| SADERĪGS AR „VECTOR™“ (JAUDA MĒRĪTĀJS) | |
|---|
| SADERĪGS AR JAUDA MĒRĪTĀJU | |
|---|
| PADZIĻINĀTS „VECTOR“ ATBALSTS | |
|---|
| SADERĪGS AR „VARIA VISION™“ (UZ GALVAS UZSTĀDĀMS EKRĀNS) | |
|---|
| SADERĪGS AR „VARIA™“ RADARU (UZ AIZMUGURI VĒRSTS RADARS) | |
|---|
| SADERĪGS AR „VARIA™“ LUKTURIEM | |
|---|
| ĀTRUMA UN KADENCES SENSORA ATBALSTS (AR SENSORU) | |
|---|
Peldēšanas funkcijas |
| PIEEJAMI PELDĒŠANAS PROFILI | Peldēšana baseinā, peldēšana atklātos ūdeņos |
|---|
| PELDĒŠANAS ATKLĀTOS ŪDEŅOS METRIKA (ATTĀLUMS, TEMPS, VĒZIENU SKAITS / BIEŽUMS, VĒZIENA ATTĀLUMS, PELDĒŠANAS EFEKTIVITĀTE (SWOLF), KALORIJAS) | |
|---|
| PELDĒŠANAS BASEINĀ METRIKA (GARUMS, ATTĀLUMS, TEMPS, VĒZIENU SKAITS, PELDĒŠANAS EFEKTIVITĀTE (SWOLF), KALORIJAS) | |
|---|
| VĒZIENA TIPA ATPAZĪŠANA (BRĪVAIS STILS, UZ MUGURAS, UZ KRŪTĪM, TAURIŅSTILS) (TIKAI PELDOT BASEINĀ) | |
|---|
| TRENIŅU IERAKSTI (TIKAI PELDOT BASEINĀ) | |
|---|
| PAMATA ATPŪTAS TAIMERIS (NO 0) (TIKAI BASEINĀ) | |
|---|
| ATKĀRTOT ATPŪTAS TAIMERI | |
|---|
| AUTOMĀTISKA ATPŪTA (TIKAI BASEINĀ) | |
|---|
| BRĪDINĀJUMI PAR LAIKU UN ATTĀLUMU | |
|---|
| TEMPA BRĪDINĀJUMI (TIKAI BASEINĀ) | |
|---|
| ATPAKAĻSKATĪŠANĀS SĀKUMS | |
|---|
| PELDĒŠANAS TRENIŅI BASEINĀ | |
|---|
| KRITISKAIS PELDĒŠANAS ĀTRUMS | |
|---|
| ZEMŪDENS PLAUKSAS LOCĪTAVAS PULSA MĒRĪTĀJS | |
|---|
| PULSS NO ĀRĒJĀ PULSA MĒRĪTĀJA (REĀLAIKA STATISTIKA ATPŪTAS LAIKĀ, INTERVĀLU UN SESIJU STATISTIKA ATPŪTAS LAIKĀ UN AUTOMĀTISKA PULSA DATU LEJUPIELĀDE PĒC PELDĒŠANAS) | Jā (ar „HRM-Tri™“ un „HRM-Swim™“) |
|---|
Bērnu aktivitāšu uzraudzības funkcijas |
| „TOE-TO-TOE™“ IZAICINĀJUMI | Jā (izvēles "Connect IQ" lietotne) |
|---|