
Garmin Edge 850 / GPS velodators
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
Garmin Edge 850 / GPS velodators
MAZS IZMĒRS. LIELA VEIKTSPĒJA.
Edge 850 ir kompakts GPS velodators ar spilgtu, krāsainu skārienekrānu un pogām, kas sniedz jums nepieciešamās atziņas, norādes un padomus par enerģiju, lai jūs varētu sasniegt labākus rezultātus nekā jebkad agrāk. Dažām treniņu un veiktspējas funkcijām ir nepieciešams saderīgs sirdsdarbības ātruma mērītājs, jaudas mērītājs vai abi.
SPILGTS KRĀSAINS EKRĀNS RĀDA KARTES UN STATISTIKAS DATUS PĀRSTEIDZOŠĀ DETALIZĀCIJĀ
LĪDZ 12 STUNDĀM AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS INTENSĪVĀ LIETOŠANĀ UN LĪDZ 36 STUNDĀM AKUMULATORA TAUPĪŠANAS REŽĪMĀ
SAŅEMIET BRĪDINĀJUMUS PAR APDRAUDĒJUMIEM UZ CEĻA, PAR KURIEM ZIŅO CITI VELOSIPĒDISTI
UZLABOTAS TRENIŅU UN REZULTĀTU ATZIŅAS
UZTURIIET SAKARUS UN SAGLABĀJIET KONKURĒTSPĒJU, IZMANTOJOT FUNKCIJU "GROUPRIDE"
BRĪDINIET VELOSIPĒDISTUS UN GĀJĒJUS, IZMANTOJOT IERĪCĒ IEBŪVĒTO VELOSIPĒDA ZVANU
VIEDIE BRĪDINĀJUMI PAR ENERĢIJAS UZŅEMŠANU
Izmantojot jaudas vadību vai pēc treniņa, saņemiet norādes par to, cik gramu ogļhidrātu un mililitru ūdens jums vajadzētu patērēt brauciena laikā, pamatojoties uz brīdinājumiem, kas balstīti uz pašreizējo fizisko sagatavotību, trases prasībām, karstumu un mitrumu.
GARMIN COACH TRENIŅU PLĀNI
Trenējieties sacensībām, sasniedziet svarīgu mērķi vai uzlabojiet savu fizisko formu, izmantojot personalizētus "Garmin Coach" treniņu plānus; "Garmin Cycling Coach" treniņu plāni pat pielāgojas jūsu treniņiem, atjaunošanās procesam un trases prasībām.
IZVĒRSTAS TRENIŅU FUNKCIJAS
Skatiet sporta zinātnieku pamatotas atziņas ar jaudas vadību, izturību reāllaikā, spēju braukt ar velosipēdu un daudz ko citu.
REĀLLAIKA LAIKA APSTĀKĻU ATJAUNINĀJUMI
Sekojiet līdzi laika apstākļiem un pieņemiet pārdomātākus lēmumus brauciena laikā, izmantojot radaru un vēja virziena pārklājumus, kad lietojat viedtālruni un Garmin Connect™ lietotni.
GROUPRIDE
Grupas braucienu laikā uzturiet sakarus, izmantojot brauciena laikā sūtītus ziņojumus, tiešraides atrašanās vietu un incidentu noteikšanas brīdinājumus; brauciena laikā skatiet kāpumos esošās līderu tabulas un reāllaika datus, kas tiek salīdzināti ar citiem velosipēdistiem.
GARMIN PAY™ BEZKONTAKTA MAKSĀJUMI
Vai esat gatavs iekost kaut ko brauciena vidū vai iedzert kafiju pēc brauciena? Iepērcieties ceļā, izmantojot Garmin Pay bezkontakta maksājumus pie iesaistītajiem pakalpojumu sniedzējiem.
SAGATAVOJIET
TRENIŅA STATUSS
Novērtējiet savus darbības rādītājus, lai uzzinātu, vai trenējaties produktīvi.
AKLIMATIZĀCIJA KARSTUMĀ UN AUGSTKALNĒ
Uzziniet, kā jūsu organisms jūtas aklimatizācijas laikā karstumā un augstkalnēs.
VELOSIPĒDISTU SPĒJAS UN TRASES PRASĪBAS
Salīdziniet savas spējas braukt ar velosipēdu un trases prasības, lai varētu mērķtiecīgi trenēties.
IETEIKTIE IKDIENAS TRENIŅI
Saņemiet ikdienas braucienu ieteikumus atbilstoši savam fiziskās sagatavotības līmenim, pašreizējai treniņu slodzei un VO2 max.
IERĪCĒ ESOŠAIS TRAŠU VEIDOTĀJS
Izveidojiet trases, izmantojot skārienekrānu, un kartē redziet ceļa seguma veidu.
MARŠRUTU IZVEIDE ATBILSTOŠI BRAUCIENAM
Saņemiet maršrutus, kas pielāgoti jūsu braucienam, un skatiet citu "Garmin" velosipēdistu iecienītākos maršrutus.
KONKRĒTAM VELOSIPĒDAM PIELĀGOTA KARTE
Brauciet ar iepriekš ielādētām kartēm, kurās iekļauti visas pasaules MTB trašu dati no "Trailforks".
FORKSIGHT REŽĪMS
Redziet priekšā esošo trašu nosaukumus, to attālumu, augstumu un daudz ko citu.
KARŠU PĀRVALDNIEKS AR WI-FI® SAVIENOJUMU
Bezmaksas pievienojiet, mainiet vai atjauniniet kartes ierīcē, izmantojot Wi-Fi.
TRENĒJIETIES UN IZPILDIET
IZTURĪBAS ATZIŅAS REĀLLAIKĀ
Izturības atziņas rāda, cik daudz enerģijas jums ir atlicis, kad šobrīd cenšaties.
DZĪVĪBAS VADĪBA
Pārvaldiet piepūli, izmantojot ieteicamos jaudas mērķus, kas balstīti uz izturību un vēju reāllaikā.
CLIMBPRO KĀPIENA PLĀNOŠANAS PROGRAMMA
Skatiet atlikušo kāpienu un kāpuma pakāpi, lai varētu novērtēt savu piepūli un kartē skatīt tuvumā esošos kāpumus.
BRAUKŠANAS AR VELOSIPĒDU DINAMIKA
Uzlaboti velobraukšanas rādītāji sniedz informāciju par veiktspēju mainīgos apstākļos.
ENDURO UN KALNU KĀPUMU BRAUKŠANAS PROFILI
Enduro braukšanas profils rāda kopējo katra brauciena un visa brauciena kāpumu un nolaišanos. Kalnu nolaišanās profils apriež apli katru reizi, kad beidzat nolaišanos.
5 HZ GPS IERAKSTĪŠANA
Izmantojot enduro vai kalnu nolaišanās braukšanas profilus ar 5 Hz GPS ierakstīšanas funkciju, jūs redzēsiet detalizētāku informāciju par trases līnijām, pa kurām braucat, izmantojot daudzjoslu GPS ar 5 Hz GPS ierakstīšanu.
IESTATIET LAIKA VĀRTUS
Iestatiet laika fiksācijas vārtus visā trasē, lai varētu sekot līdzi starplaikiem un labāk izprast savus rezultātus reāllaikā.
MTB DINAMIKA
Sekojiet līdzi kalnu riteņbraukšanas rādītājiem, piemēram, lēcienu skaitam, lēciena attālumam un gaisā pavadītajam laikam.
GRIT® UN FLOW™ RĀDĪTĀJI
Grit novērtē trases sarežģītību. Plūsma rāda, cik gludi jūs pa to braucat.
PAGRIEZIENS PĒC PAGRIEZIENA
Turieties uz ceļa, izmantojot pagriezienu norādes un brīdinājumus.
ATGRIEZTIES SĀKUMĀ
Atgriezieties uz ceļa vai atgriezieties sākumā, ja esat apmaldījies vai vēlaties agrāk atgriezties mājās.
BRĪDINĀJUMI PAR UZTURU UN HIDRATĀCIJU
Saņemiet uzturu brauciena laikā ar paziņojumiem, kad pienācis laiks uzņemt šķidrumu vai ēst.
PĀRNESUMU ATTIECĪBAS ANALĪZE
Pēc brauciena redzēsiet laiku, kas pavadīts braucot ar katru pārnesumu attiecību, kad tas ir savienots ar elektronisko pārnesumu pārslēgšanu.
VELOSIPĒDU DROŠĪBA UN INFORMĒTĪBA
SADERĪBA AR VARIA™ IERĪCĒM
Savienojiet savu "Edge" ierīci ar "Varia" atpakaļskata radaru un viedajām gaismām, lai redzētu un būtu redzams.
INCIDENTU NOTEIKŠANA
Šī funkcija, notiekot incidentam uz ceļa vai bezceļa apstākļos, nosūta paziņojumu ar jūsu atrašanās vietu avārijas kontaktiem.
LIVETRACK™ DALĪŠANĀS
Tuvinieki var sekot līdzi jūsu atrašanās vietai reāllaikā un redzēt tādus datus kā ātrums un kursa plāni.
BIKE ALARM
Ar PIN kodu aizsargāts signāls skaļi skan no "Edge" ierīces, ja jūsu velosipēds izkustas. Turklāt uz saderīgu viedtālruni varat saņemt paziņojumu, ka jūsu velosipēds ir ticis pārvietots, kad "Edge" ierīce ir savienota ar jūsu viedtālruni un atrodas Bluetooth® savienojuma darbības zonā.
INREACH® IERĪČU SADERĪBA
Uzturiet sakarus, lai kur arī jūs brauktu, savienojot to ar saderīgu "inReach" ierīci.
SAVIENOJAMĪBA
VIEDIE PAZIŅOJUMI
Pēc savienošanas ar viedtālruni saņemiet īsziņas un brīdinājumus savā "Edge" velodatorā.
VIEDO TRENIŅU IERĪČU SADERĪBA
Šo "Edge" var savienot ar jūsu iekštelpu trenažieri, lai jūs varētu sekot līdzi saviem braucieniem mājās.
SADERĪBA AR ELEKTRISKAJIEM VELOSIPĒDIEM
Pieslēdzieties savam e-velosipēdam, kas ir saderīgs ar ANT+® tehnoloģiju.
CONNECT IQ™ VEIKALS
Lejupielādējiet pielāgotus datu laukus, saņemiet lietotnes un logrīkus no "Connect IQ Store" viedtālruņa lietotnes.
ELEKTRONISKĀS PĀRSLĒGŠANAS SAVIENOJUMS
Konfigurējiet atlasītās pārslēgšanas sistēmas, lai varētu vadīt "Edge" ierīci un skatīt akumulatora darbības laiku, pārslēgt datu lapas un daudz ko citu.
Kastē-
Edge 850 GPS velodators
-
Priekšā uzstādāms stiprinājums
-
Standarta stiprinājums
-
Trose
-
Lādēšanas/datu kabelis
-
Dokumentācija
Vispārīgi | |
| Izmēri | 54.6 x 92.2 x 16.8 mm |
|---|---|
| Svars | 113 g |
| Ūdensizturība | IPX7 |
| Skārienekrāns | Jā |
| Displeja tips | Šķidro kristālu (Liquid Crystal) |
| Displeja izmērs | 2.7" pa diagonāli |
| Displeja izšķirtspēja | 420 x 600 pikseļi |
| Krāsu displejs | Jā |
| Iebūvētais skaļrunis | Jā |
| Akumulatora tips | uzlādējams litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Līdz 12 stundām (intensīva lietošana) |
| Akumulatora taupīšanas režīms | Jā |
| Saderība ar jaudu brauciena laikā (Power Mount un Garmin Charge akumulatora bloks) | Jā |
Kartes un atmiņa | |
| Iespēja pievienot kartes | Jā |
|---|---|
| Wi-Fi® karšu pārvaldnieks | Jā |
| Bāzes karte | Jā |
| Integrēti TrailForks trašu dati | Jā |
| Ārējā atmiņas krātuve | 64 GB (tikai iekšējā atmiņa) |
| Ceļa punkti/izlase/atrašanās vietas | 200 |
| Navigācijas maršruti | 100 maršruti |
| Vēsture | līdz 200 stundām |
Sensori | |
| GPS | Jā |
|---|---|
| GLONASS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Barometriskais altimetrs | Jā |
| Žiroskops | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| 5 Hz GPS | Jā |
| Daudzjoslu GNSS | Jā |
| Magnetometrs | Jā |
Ikdienas viedās funkcijas | |
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
|---|---|
| Connect IQ™ (lejupielādējamas pulksteņa ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | Jā |
| Ierīcē esošais Connect IQ™ veikals | Jā |
| Viedie paziņojumi | Jā |
| Atbilde ar īsziņu/zvanu noraidīšana ar īsziņu (tikai Android™) | Jā |
| Laika prognozes | Jā |
| Reāllaika laika kartes displejs | Jā |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizācija ar Garmin Connect™ mobilo lietotni | Jā |
| Viedtālruņa mūzikas vadība | Jā |
| VIRB® tālvadība | Jā |
| Viedā trenažiera vadība | Jā |
| Viedtālruņu saderība | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | |
Drošības un sekošanas funkcijas | |
| Palīdzība | Jā |
|---|---|
| LiveTrack | Jā |
| GroupTrack | Jā |
| Group Ride (Riteņbraukšana) | Jā |
| GroupRide sacensības un apbalvojumi | Jā |
| Ziņojumapmaiņa starp braucējiem | Jā |
| Incidentu noteikšana | Jā (ietver bezceļu) |
| GroupRide datu salīdzināšana | Jā |
| GroupRide incidentu noteikšana | Jā |
| Kopienas ģenerēta ziņošana par apdraudējumiem | Jā |
| Find My Edge® | Jā |
| Velosipēda signalizācija | Jā |
| Integrēts velozvans | Jā |
| Brīdinājumi par laika apstākļiem | Jā |
| inReach® saderīgs | Jā |
Aktivitāšu sekošanas funkcijas | |
| Sadedzinātās kalorijas | Jā |
|---|---|
| Intensitātes minūtes | Jā |
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas | |
| Pielāgojamas datu lapas | Jā |
|---|---|
| Lejupielādējami treniņu plāni | Jā |
| Ikdienas treniņu ieteikumi | Jā (atbilstoši pasākumam) |
| Primārie un sekundārie treniņu mērķi | Jā |
| Auto Pause® automātiskā taimera apturēšana | Jā |
| Intervālu treniņi | Jā |
| Uzlaboti treniņi | Jā |
| Auto Lap® intervālu sekošanas funkcija | Jā |
| Vo2 Max | Jā |
| Treniņa statuss - Riteņbraukšana | Jā |
| Treniņa slodze - Riteņbraukšana | Jā |
| Treniņa slodzes fokuss - Riteņbraukšana | Jā |
| Izturība reāllaikā - Riteņbraukšana | Jā |
| Riteņbraukšanas spēju analīze | Jā |
| Trases prasību analīze | Jā |
| Treniņa efekts | Jā |
| Atjaunošanās padomdevējs | Jā |
| Virtual Partner | Jā |
| Sacensība ar aktivitāti | Jā |
| Segmenti | Jā |
| Automātiskā ritināšana | Jā |
| Physio TrueUp | Jā |
| Vienotais treniņu statuss | Jā |
| Viedā degvielas uzpilde | Jā |
Atpūta brīvā dabā | |
| ClimbPro kāpiena plānotājs - Riteņbraukšana | Jā |
|---|---|
| ClimbPro - Maršruti | Jā |
| ClimbPro - Brīvais brauciens | Jā |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
| Maršruti | Jā |
|---|---|
| Brīdinājumi (aktivizē trauksmi, sasniedzot mērķus, tostarp laiku, distanci, sirdsdarbību vai kalorijas) | Jā |
| FTP (funkcionālās sliekšņa jauda) | Jā |
| MTB dinamika | Jā |
| Gravitācijas MTB braukšanas profila atbalsts (nobrauciens, Enduro, e-Enduro) | Jā |
| Laika vārti | Jā |
| Saderība ar Varia™ radaru (uz aizmuguri vērsts radars) | Jā |
| Saderība ar Varia radara kameru | Jā |
| Saderība ar Varia™ gaismām | Jā |
| Saderība ar Varia priekšējās gaismas kameru | Jā |
| Saderība ar jaudas mērītāju | Jā |
| Ierīcē esošais maršrutu veidotājs | Jā |
| Ierīcē esošā atrašanās vietu meklēšana | Jā |
| Jaudas vadība | Jā |
| TopoActive kartes - Riteņbraukšana | Jā |
| Trendline popularitātes maršrutēšana - Riteņbraukšana | Jā |
| Popularitātes siltuma karte | Jā |
| Riteņbraukšanas dinamikas saderība | Jā |
| eBike viedā diapazona maršrutēšana | Jā |
Savienojamība | |
| Edge® tālvadība | Jā |
|---|---|
| Varia™ tālvadība | Jā |
| ANT+™ elektroniskā pārslēgšana | Jā |
| Shimano Di2 Synchro Shift integrācija | Jā |
| SRAM AXS integrācija | Jā |
| Pārnesumu attiecības analīze | Jā |
| Paplašinātais displejs (ļauj Garmin pulkstenim kopīgot datu ekrānus Edge®) | Jā |











