
Garmin Edge 550 / GPS velodators
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
Garmin Edge 550 / GPS velodators
MAZS IZMĒRS. LIELA VEIKTSPĒJA.
Edge 550 ir kompakts GPS velodators ar spilgtu ekrānu un pogām, kas sniegs jums nepieciešamās atziņas, norādes un padomus par degvielas patēriņu, lai jūs varētu sasniegt labākus rezultātus nekā jebkad agrāk. Dažām treniņu un veiktspējas funkcijām ir nepieciešams saderīgs sirdsdarbības ātruma monitors, jaudas mērītājs vai abi.
VIEDIE DEGVIELAS PAPILDINĀŠANAS BRĪDINĀJUMI
Izmantojot jaudas rokasgrāmatu vai pēc treniņa, saņemiet norādījumus par to, cik gramus ogļhidrātu un mililitrus ūdens jums vajadzētu patērēt brauciena laikā, izmantojot brīdinājumus, kas balstīti uz jūsu pašreizējo fizisko sagatavotību, trases prasībām, karstumu un mitrumu.
GARMIN COACH TRENIŅU PLĀNI
Trenējieties sacensībām, sasniedziet svarīgu mērķi vai uzlabojiet savu fizisko stāvokli, izmantojot personalizētus "Garmin Coach" treniņu plānus; "Garmin Cycling Coach" treniņu plāni pat pielāgojas jūsu treniņiem, atjaunošanās procesam un trases prasībām.
PAPLAŠINĀTAS TRENIŅU FUNKCIJAS
Skatiet sporta zinātnieku pamatotas atziņas ar jaudas rokasgrāmatu, izturību reāllaikā, braukšanas spējām ar velosipēdu un daudz ko citu.
REĀLLAIKA LAIKAPSTĀKĻU ATJAUNINĀJUMI
Sekojiet laikapstākļiem un pieņemiet pārdomātākus lēmumus braukšanas laikā, izmantojot radaru un vēja virziena pārklājumus, lietojot viedtālruni un "Garmin Connect™ " lietotni.
GROUPRIDE
Saglabājiet sakarus grupas brauciena laikā, izmantojot brauciena laikā nosūtāmus ziņojumus, tiešraides atrašanās vietu un brīdinājumus par incidentu noteikšanu; brauciena laikā skatiet kāpumu līderu sarakstus un reāllaika datus, salīdzinot tos ar citiem riteņbraucējiem.
BRĪDINĀJUMI PAR APDRAUDĒJUMIEM UZ CEĻA
Saņemiet brīdinājumus par apdraudējumiem uz ceļiem, par kuriem ziņojuši citi riteņbraucēji, un rediģējiet tos paši.
TRENIŅU STATUSS
Novērtējiet savus darbības rādītājus, lai uzzinātu, vai trenējaties produktīvi.
AKLIMATIZĀCIJA KARSTUMĀ UN AUGSTKALNĒ
Uzziniet, kā jūsu organisms panes aklimatizāciju karstuma un augstkalnes apstākļos.
RITEŅBRAUCĒJU SPĒJAS UN TRASES PRASĪBAS
Salīdziniet savas riteņbraukšanas spējas un trases prasības, lai varētu mērķtiecīgi trenēties.
IETEIKTIE IKDIENAS TRENIŅI
Saņemiet ikdienas brauciena ieteikumus, pamatojoties uz jūsu fiziskās sagatavotības līmeni, pašreizējo treniņu slodzi un VO2 max.
KONKRĒTAM BRAUCIENAM PIELĀGOTI MARŠRUTI
Saņemiet maršrutus, kas pielāgoti jūsu braucienam, un skatiet citu "Garmin" riteņbraucēju iecienītākos maršrutus.
KONKRĒTAM VELOSIPĒDAM PIELĀGOTA KARTE
Brauciet ar iepriekš ielādētām kartēm, kurās iekļauti vispasaules MTB trašu dati no "Trailforks".
FORKSIGHT REŽĪMS
Redziet priekšā esošo trašu nosaukumus, to attālumu, augstumu un daudz ko citu.
KARŠU PĀRVALDNIEKS AR "WI-FI® " SAVIENOJUMU
Bezmaksas pievienojiet, mainiet vai atjauniniet kartes ierīcē, izmantojot Wi-Fi.
ATZIŅAS PAR IZTURĪBU REĀLLAIKĀ
Izturības atziņas rāda, cik daudz enerģijas jums ir atlicis, kad pašlaik cenšaties.
SPĒKA VADĪBA
Pārvaldiet piepūli, izmantojot ieteicamos jaudas mērķus, kas balstīti uz izturību un vēju reāllaikā1.
CLIMBPRO KĀPUMU PLĀNOŠANAS PROGRAMMA
Skatiet atlikušo kāpumu un kāpuma grādus, lai varētu novērtēt savas pūles un kartē skatīt tuvumā esošos kāpumus.
BRAUKŠANAS AR VELOSIPĒDU DINAMIKA
Padziļināti velosipēda braukšanas rādītāji sniedz informāciju par veiktspēju mainīgos apstākļos.
ENDURO UN KALNU NOBRAUCIENU BRAUKŠANAS PROFILI
Enduro braukšanas profils rāda kopējo katra brauciena un visa brauciena kāpumu un nolaišanos. Kalnu nobrauciena profils uzsāk jaunu apli katru reizi, kad pabeidzat nobraucienu.
5 HZ GPS IERAKSTĪŠANA
Izmantojot enduro vai kalnu nobrauciena braukšanas profilus, redzēsiet detalizētāku informāciju par trases līnijām ar 5 Hz GPS ierakstīšanu.
IESTATIET LAIKA VĀRTUS
Iestatiet laika fiksācijas vārtus visā trasē, lai varētu sekot starplaikiem un labāk izprast savus rezultātus reāllaikā.
MTB DINAMIKA
Sekojiet līdzi kalnu riteņbraukšanas sporta rādītājiem, piemēram, lēcienu skaitam, lēciena attālumam un gaisā pavadītajam laikam.
GRIT® UN FLOW™ RĀDĪTĀJI
Grit novērtē trases sarežģītību. Plūsma (Flow) rāda, cik plūstoši pa to braucat.
PAGRIEZIENS PĒC PAGRIEZIENA
Sekojiet ceļam, izmantojot pagriezienu norādes un brīdinājumus.
ATGRIEZTIES SĀKUMĀ
Atgriezieties uz ceļa vai atgriezieties sākumā, ja esat apmaldījušies vai vēlaties agrāk atgriezties mājās.
BRĪDINĀJUMI PAR UZTURU UN HIDRATĀCIJU
Saņemiet ēdināšanas atgādinājumus braukšanas laikā, kad pienācis laiks uzņemt šķidrumu vai paēst.
PĀRNESUMU ATTIECĪBAS ANALĪZE
Pēc brauciena redzēsiet laiku, kas pavadīts braucot ar katru pārnesumu attiecību, kad tas ir sasaistīts ar elektronisko pārnesumu pārslēgšanu.
SADERĪBA AR VARIA™ IERĪCĒM
Savienojiet "Edge" ierīci ar "Varia" aizmugurējā skata radaru un viedajiem lukturiem, lai redzētu un būtu redzami.
INCIDENTA NOTEIKŠANA
Šī funkcija, notiekot incidentam uz ceļa vai bezceļa apstākļos, nosūta paziņojumu ar jūsu atrašanās vietu ārkārtas kontaktpersonām.
"LIVETRACK™ " KOPĪGOŠANA
Tuvinieki var sekot jūsu atrašanās vietai reāllaikā un redzēt tādus datus kā ātrums un maršruta plāni.
BIKE SIGNALIZĀCIJA
Ar PIN kodu aizsargāts signāls skaļi skan no "Edge" ierīces, ja jūsu velosipēds tiek izkustināts. Turklāt saderīgā viedtālrunī varat saņemt paziņojumu, ka jūsu velosipēds ir pārvietots, kad "Edge" ierīce ir savienota ar jūsu viedtālruni un atrodas "Bluetooth® " savienojuma darbības zonā.
INREACH® IERĪČU SADERĪBA
Saglabājiet sakarus, lai kur jūs brauktu, savienojot ar saderīgu "inReach" ierīci.
VIEDIE PAZIŅOJUMI
Pēc savienošanas ar viedtālruni saņemiet īsziņas un brīdinājumus savā "Edge" velodatorā.
VIEDO TRENIŅU IERĪČU SADERĪBA
Šo "Edge" var savienot ar jūsu mājas trenažieri, lai varētu sekot saviem braucieniem mājās.
SADERĪBA AR ELEKTRISKAJIEM VELOSIPĒDIEM
Pievienojieties savam e-velosipēdam, kas ir saderīgs ar ANT+® tehnoloģiju.
CONNECT IQ™ VEIKALS
Lejupielādējiet pielāgotus datu laukus, iegūstiet lietotnes un logrīkus no "Connect IQ Store" viedtālruņa lietotnes.
ELEKTRONISKĀS PĀRSLĒGŠANAS SAVIENOJUMS
Konfigurējiet izvēlētās pārslēgšanas sistēmas, lai varētu vadīt "Edge" ierīci un skatīt akumulatora darbības laiku, pāršķirt datu lapas un daudz ko citu.
Vispārīgi | |
| Izmēri | 54.6 x 92.2 x 16.8 mm |
|---|---|
| Svars | 110 g |
| Ūdensizturība | IPX7 |
| Displeja tips | Šķidro kristālu (Liquid Crystal) |
| Displeja izmērs | 2.7" pa diagonāli |
| Displeja izšķirtspēja | 420 x 600 pikseļi |
| Krāsu displejs | Jā |
| Akumulatora tips | uzlādējams litija jonu |
| Akumulatora darbības laiks | Līdz 12 stundām (prasīga lietošana) |
| Akumulatora taupīšanas režīms | Jā |
| Saderīgs ar uzlādi brauciena laikā (Power Mount un Garmin Charge akumulatora bloks) | Jā |
Kartes un atmiņa | |
| Iespēja pievienot kartes | Jā |
|---|---|
| Wi-Fi® karšu pārvaldnieks | Jā |
| Pamata karte | Jā |
| Integrēti TrailForks trašu dati | Jā |
| Ārējā atmiņa | 32 GB (tikai iekšējā atmiņa) |
| Ceļa punkti/izlase/atrašanās vietas | 200 |
| Navigācijas maršruti | 100 kursi |
| Vēsture | līdz 200 stundām |
Sensori | |
| GPS | Jā |
|---|---|
| GLONASS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Barometriskais altimetrs | Jā |
| Žiroskops | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| 5 Hz GPS | Jā |
| Vairāku joslu GNSS | Jā |
| Magnetometrs | Jā |
Ikdienas viedās funkcijas | |
| Savienojamība | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
|---|---|
| Connect IQ™ (lejupielādējamas ciparnīcas, datu lauki un lietotnes) | Jā |
| Connect IQ™ veikals ierīcē | Jā |
| Viedie paziņojumi | Jā |
| Teksta atbilde/zvanu noraidīšana ar īsziņu (tikai Android™) | Jā |
| Laikapstākļu prognozes | Jā |
| Reāllaika laikapstākļu kartes attēlojums | Jā |
| Reāllaika iestatījumu sinhronizācija ar Garmin Connect™ mobilo lietotni | Jā |
| Viedtālruņa mūzikas vadība | Jā |
| VIRB® tālvadība | Jā |
| Viedā trenažiera vadība | Jā |
| Viedtālruņu saderība | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | Jā |
Drošības un sekošanas funkcijas | |
| Palīdzība | Jā |
|---|---|
| LiveTrack | Jā |
| GroupTrack | Jā |
| Group Ride (riteņbraukšana) | Jā |
| GroupRide sacensības un apbalvojumi | Jā |
| Ziņojumapmaiņa starp riteņbraucējiem | Jā |
| Incidenta noteikšana | Jā (ietver bezceļu) |
| GroupRide datu salīdzināšana | Jā |
| GroupRide incidentu noteikšana | Jā |
| Kopienas ziņojumi par apdraudējumiem | Jā |
| Find My Edge® | Jā |
| Velosipēda signalizācija | Jā |
| Brīdinājumi par laikapstākļiem | Jā |
| inReach® saderība | Jā |
Aktivitātes sekošanas funkcijas | |
| Sadedzinātās kalorijas | Jā |
|---|---|
| Intensitātes minūtes | Jā |
Treniņu, plānošanas un analīzes funkcijas | |
| Pielāgojamas datu lapas | Jā |
|---|---|
| Lejupielādējami treniņu plāni | Jā |
| Ikdienas treniņu ieteikumi | Jā (atkarībā no pasākuma) |
| Galvenie un sekundārie treniņu mērķi | Jā |
| Auto Pause® automātiska taimera apturēšana | Jā |
| Intervālu treniņi | Jā |
| Padziļināti treniņi | Jā |
| Auto Lap® intervālu sekošanas funkcija | Jā |
| Vo2 Max | Jā |
| Treniņu statuss - Riteņbraukšana | Jā |
| Treniņu slodze - Riteņbraukšana | Jā |
| Treniņu slodzes fokuss - Riteņbraukšana | Jā |
| Izturība reāllaikā - Riteņbraukšana | Jā |
| Riteņbraukšanas spēju analīze | Jā |
| Trases prasību analīze | Jā |
| Treniņa efekts | Jā |
| Atjaunošanās padomdevējs | Jā |
| Virtual Partner | Jā |
| Sacensties ar aktivitāti | Jā |
| Segmenti | Jā |
| Automātiska ritināšana | Jā |
| Physio TrueUp | Jā |
| Vienots treniņu statuss | Jā |
| Viedā degvielas padeve | Jā |
Āra atpūta | |
| ClimbPro kāpumu plānotājs - Riteņbraukšana | Jā |
|---|---|
| ClimbPro - Kursi | Jā |
| ClimbPro - Brīvā braukšana | Jā |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
| Kursi | Jā |
|---|---|
| Brīdinājumi (ieslēdz trauksmi, sasniedzot mērķus, tostarp laiku, attālumu, sirdsdarbību vai kalorijas) | Jā |
| FTP (funkcionālās sliekšņa jaudas mērījums) | Jā |
| MTB dinamika | Jā |
| Gravity MTB braukšanas profila atbalsts (nobrauciens, enduro, e-enduro) | Jā |
| Laika vārti | Jā |
| Saderīgs ar Varia™ radaru (aizmugurējā skata radars) | Jā |
| Saderīgs ar Varia radara kameru | Jā |
| Saderīgs ar Varia™ lukturiem | Jā |
| Saderīgs ar Varia priekšējo lukturu kameru | Jā |
| Saderīgs ar jaudas mērītāju | Jā |
| Jaudas rokasgrāmata | Jā |
| TopoActive kartes - Riteņbraukšana | Jā |
| Trendline popularitātes maršrutēšana - Riteņbraukšana | Jā |
| Popularitātes siltumkarte | Jā |
| Saderīgs ar riteņbraukšanas dinamiku | Jā |
| E-velosipēda viedā darbības rādiusa maršrutēšana | Jā |
Savienojamība | |
| Edge® tālvadība | Jā |
|---|---|
| Varia™ tālvadība | Jā |
| ANT+™ elektroniskā pārslēgšana | Jā |
| Shimano Di2 Synchro Shift integrācija | Jā |
| SRAM AXS integrācija | Jā |
| Pārnesumu attiecības analīze | Jā |
| Paplašinātais displejs (ļauj Garmin pulkstenim kopīgot datu ekrānus ar Edge®) | Jā |
Komplektācijā
- Edge 550 GPS riteņbraucēju dators
- Priekšējais stiprinājums
- Standarta stiprinājums
- Drošības saite
- Uzlādes/datu kabelis
- Dokumentācija











