


1 / 3
Forerunner 745 GPS EU/PAC Black Garmin pulkstenis
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 6PW003085
Ražotājs: Garmin
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
PIEMĒROTS JEBKURAI VIDEI
"Forerunner 745" varat izmantot visur, kur vien trenējaties. Šis pulkstenis spēj reģistrēt līdz pat 200 intensīvu skrējienu, braucienu ar velosipēdu un ilgu peldējumu.
IZTURĪGS UN ĒRTS
"Forerunner 745" ir ērts treniņiem, sacensībām un ikdienas dzīvei. Tas ir mūsu mazākais un vieglākais viedais skriešanas un triatlona pulkstenis.
Vispārīgi | |
| STIKLA MATERIĀLS | Corning® Gorilla® Glass DX |
|---|---|
| KORPUSA MATERIĀLS | Ar šķiedru pastiprināts polimērs |
| SADERĪGS AR „QUICKFIT™“ PULKSTEŅA SIKSNIŅĀM | jā (22 mm) |
| SIKSNIŅAS MATERIĀLS | Silikons |
| FIZISKIE IZMĒRI | 43,8 x 43,8 x 13,3 mm |
| KRĀSAINAIS EKRĀNS | |
| DISPLEJA IZMĒRS | 30,4 mm (1.2") diametrā |
| EKRĀNA IZŠĶIRTSPĒJA | 240 x 240 pikseļi |
| EKRĀNA TIPS | Saules gaismā salasāms, transflektīvs, atmiņas pikseļu (MIP) tehnoloģija |
| SVARS | 47 g |
| AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS | Viedpulksteņa režīms: līdz 7 dienām GPS režīms ar mūziku: līdz 6 stundām GPS režīms bez mūzikas: līdz 16 stundām UltraTrac™ režīms: līdz 21 stundai |
| ŪDENSIZTURĪBAS PAKĀPE | 5 ATM |
| ATMIŅA / VĒSTURE | 200 stundu aktivitāšu dati |
Pulksteņa funkcijas | |
| LAIKS / DATUMS | Jā |
|---|---|
| GPS LAIKA SINHRONIZĀCIJA | |
| AUTOMĀTISKA VASARAS LAIKA IESTATĪŠANA | |
| MODINĀTĀJPULKSTENIS | |
| TAIMERIS | |
| HRONOMETRS | |
| SAULEKĻA / SAULRIETA LAIKS | |
Veselības uzraudzība | |
| PLAUKSTAS LOCĪTAVAS PULSS (PASTĀVĪGS, KATRU SEKUNDI) | |
|---|---|
| DIENAS MIERA PULSS | |
| BRĪDINĀJUMI PAR NEPARASTU PULSU | Jā (augsts un zems) |
| ELPOŠANAS BIEŽUMS (24X7) | |
| PULSA OKSIMETRS (SKĀBEKĻA PIESĀTINĀJUMS ASINĪS) | Jā (pārbaude uz vietas un pēc izvēles visu dienu vai miega laikā) |
| FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS VECUMS | Jā (lietotnē) |
| „BODY BATTERY™“ ENERĢIJAS UZRAUDZĪBA | |
| STRESA UZRAUDZĪBA VISAS DIENAS GARUMĀ | |
| RELAKSĀCIJAS ELPOŠANAS TAIMERIS | |
| MIEGS | Jā (padziļināts) |
| MIEGA UZRAUDZĪBA (MIEGA VĒRTĒJUMS UN IETEIKUMI) | |
| HIDRATĀCIJA | Jā (lietotnē "Garmin Connect™" un izvēles "Connect IQ™" logrīkā) |
| SIEVIETES VESELĪBAS UZRAUDZĪBA | Jā (lietotnē "Garmin Connect™" un izvēles "Connect IQ™" logrīkā) |
Sensori | |
| GPS | |
|---|---|
| GLONASS | |
| GALILEO | |
| „GARMIN ELEVATE™“ PLAUKSTAS LOCĪTAVAS PULSA MONITORS | |
| BAROMETRISKAIS ALTIMETRS | |
| KOMPASS | |
| ŽIROSKOPS | |
| AKSELEROMETRS | |
| TERMOMETRS | |
| PULSA OKSIMETRS (SKĀBEKĻA PIESĀTINĀJUMA ASINĪS MĒRĪŠANAS IERĪCE) | |
Ikdienas viedās funkcijas | |
| SAVIENOJAMĪBA | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
|---|---|
| „CONNECT IQ™“ (LEJUPIELĀDĒJAMI PULKSTEŅA CIPARNĪCAS, DATU LAUKI, LOGRĪKI UN LIETOTNES) | |
| VIEDIE PAZIŅOJUMI | |
| ATBILDE UZ ZVANU VAI ZVANA NORAIDĪŠANA AR TEKSTA ZIŅU (TIKAI „ANDROID™“ LIETOTĀJIEM) | |
| KALENDĀRS | |
| LAIKA APSTĀKĻI | |
| VIEDTĀLRUŅA MŪZIKAS VADĪBA | |
| MŪZIKAS ATSKAŅOŠANA UN VADĪBA PUKSTEŅA ATMIŅĀ | |
| MŪZIKAS KRĀTUVE | Līdz 500 dziesmām |
| ATRAST MANU TĀLRUNI | |
| ATRAST MANU PULKSTENI | |
| VIRB® KAMERAS TĀLVADĪBA | |
| VIEDTĀLRUŅA SADERĪBA | iPhone® & Android™ |
| SADERĪGS AR „GARMIN CONNECT™ MOBILE“ | |
| GARMIN PAY™ | |
Drošības un uzraudzības funkcijas | |
| LIVETRACK | |
|---|---|
| GRUPAS „LIVETRACK“ | |
| REĀLĀ LAIKA NOTIKUMU KOPĪGOŠANA | Tikai Android™ |
| NEGADĪJUMU KONSTATĒŠANA IZVĒLĒTO AKTIVITĀŠU LAIKĀ | |
| PALĪDZĪBAS FUNKCIJA | |
Taktiskās funkcijas | |
| DUĀLĀS REŽĢA KOORDINĀTAS | |
|---|---|
Aktivitāšu uzraudzības funkcijas | |
| SOĻU SKAITĪTĀJS | |
|---|---|
| KUSTĪBU JOSLA (PARĀDĀS IERĪCĒ PĒC NEAKTIVITĀTES PERIODA; VEICIET DAŽAS MINŪTES KUSTĪBU, LAI TO ATIESTATĪTU) | |
| AUTOMĀTISKS MĒRĶIS (NOSAKA JŪSU AKTIVITĀTES LĪMENI UN PIEŠĶIR DIENAS SOĻU MĒRĶI) | |
| SADEDZINĀTĀS KALORIJAS | |
| UZKĀPTIE STĀVI | |
| VEIKTAIS ATTĀLUMS | |
| INTENSITĀTES MINŪTES | |
| TRUEUP™ | |
| MOVE IQ™ | |
| „GARMIN CONNECT ™“ IZAICINĀJUMU LIETOTNE | Jā (izvēles "Connect IQ" lietotne) |
Sporta zāles un fitnesa aprīkojums | |
| PIEEJAMIE SPORTA ZĀLES AKTIVITĀŠU PROFILI | Spēka treniņi, kardio un eliptiskie treniņi, kāpšana pa kāpnēm, kāpšana stāvos, airēšana telpās, pilates un joga |
|---|---|
| KARDIO TRENIŅI | |
| SPĒKA TRENIŅI | |
| JOGAS TRENIŅI | |
| PILATESA TRENIŅI | |
| AUTOMĀTISKA ATKĀRTOJUMU SKAITĪŠANA | |
Trenēšanas, plānošanas un analīzes funkcijas | |
| PULSA ZONAS | |
|---|---|
| PULSA BRĪDINĀJUMI | |
| PULSA KALORIJAS | |
| % NO MAKSIMĀLĀ PULSA | |
| % NO PULSA REZERVES | |
| ATGŪŠANĀS LAIKS | |
| AUTOMĀTISKS MAKSIMĀLAIS PULSS | |
| HRV STRESA TESTS (MĒRA PULSA MAINĪBU, KAD ESAT MIERĀ 3 MINŪTES, LAI NOTEIKTU STRESA LĪMENI; SKALA NO 1 LĪDZ 100; ZEMĀKS RĀDĪTĀJS NORĀDA UZ ZEMĀKU STRESA LĪMENI) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
| PULSA PĀRRAIDE (PULSA DATU PĀRRAIDE UZ SADERĪGĀM IERĪCĒM, IZMANTOJOT ANT+™) | Jā (izmantojot ANT+ vai BLE) |
| GPS ĀTRUMS UN ATTĀLUMS | |
| PIELĀGOJAMI EKRĀNI | |
| PIELĀGOJAMI AKTIVITĀŠU PROFILI | |
| AUTO PAUSE® (AUTOMĀTISKA PAUZE) | |
| INTERVĀLA TRENIŅI | |
| PADZIĻINĀTI TRENIŅI | |
| LEJUPIELĀDĒJAMI TRENIŅU PLĀNI | |
| AUTO LAP® (AUTOMĀTISKS APLIS) | |
| MANUĀLAIS APLIS | |
| KONFIGURĒJAMI APLI BRĪDINĀJUMI | |
| AKLIMATIZĀCIJA KARSTUMAM UN AUGSTUMAM | |
| „VO2 MAX“ (SKRIEŠANA) | |
| TRENIŅU STATUSS (ĻAUJ REDZĒT, VAI JŪS TRENĒJATIES EFEKTĪVI, SEKOT LĪDZI SAVAI TRENIŅU VĒSTUREI UN FIZISKAJAI SAGATAVOTĪBAI) | |
| TRENIŅU SLODZE (KOPĒJĀ TRENIŅU SLODZE PĒDĒJĀS 7 DIENĀS, APRĒĶINĀTA KĀ APTUVENAIS EPOC) | |
| TRENIŅU SLODZES FOKUSS | |
| TRENIŅA EFEKTIVITĀTE (AEROBĀ) | |
| TRENIŅA EFEKTIVITĀTE (ANAEROBĀ) | |
| GALVENAIS IEGUVUMS (TRENIŅA EFEKTIVITĀTES ETIĶETES) | |
| PIELĀGOJAMI BRĪDINĀJUMI | |
| AUDIO RAGINĀJUMI | |
| FINIŠA LAIKS | |
| VIRTUĀLAIS PARTNERIS | |
| SACENSTIES AKTIVITĀTĒ | |
| AUTOMĀTISKI DAUDZSPORTA VEIDI | |
| DAUDZSPORTA VEIDI | |
| NORĀDES MARŠRUTĀ | |
| „GARMIN LIVE“ SEGMENTI | |
| „STRAVA LIVE“ SEGMENTI | |
| MARŠRUTA IZVEIDE TURP UN ATPAKAĻ (SKRIEŠANA / BRAUKŠANA AR VELOSIPĒDU) | Jā (lietotnē "Garmin Connect ™") |
| POPULĀRI MARŠRUTI „TRENDLINE“ | Jā (lietotnē "Garmin Connect ™") |
| SKĀRIENEKRĀNS UN/VAI POGU BLOĶĒŠANA | |
| ĀTRĀS PIEKĻUVES POGAS | |
| AUTOMĀTISKA EKRĀNA RITINĀŠANA | |
| AKTIVITĀŠU VĒSTURE PULKSTENĪ | |
| „PHYSIO TRUEUP“ | |
Skriešanas funkcijas | |
| PIEEJAMIE SKRIEŠANAS PROFILI | Skriešana, skriešana uz skrejceliņa, skriešana telpās, virtuālā skriešana, taku skriešana |
|---|---|
| GPS BALSTĪTS ATTĀLUMS, LAIKS UN TEMPS | |
| SKRIEŠANAS DINAMIKA | Jā (ar saderīgu piederumu) |
| VERTIKĀLĀ SVARSTĪBA UN ATTIECĪBA (SKRIEŠANAS „ATLEKŠANAS“ PAKĀPE UN SOĻA GARUMA ATTIECĪBA) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
| KONTAKTS AR ZEMI UN BALANSS (RĀDA, CIK ILGI SKREJOT JŪSU PĒDA IR PIE ZEMES, UN ĻAUJ PĀRBAUDĪT SKRIEŠANAS SIMETRIJU) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
| SOĻA GARUMS (REĀLAIKĀ) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
| KADENCE (SOĻU SKAITS MINŪTĒ) | |
| VEIKTSPĒJAS STĀVOKLIS (PĒC 6–20 MINŪŠU SKRĒJIENA ŠIS RĀDĪTĀJS SALĪDZINA JŪSU REĀLĀ LAIKA STĀVOKLI AR VIDĒJO FIZISKO SAGATAVOTĪBU) | |
| LAKTATSLIEKSNIS (PUNKTS, KURĀ MUSKUĻI ĀTRI SĀK NOGURT, NOTEIKTS, IZVĒRTĒJOT TEMPU UN PULSU) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
| „PACEPRO™“ TEMPA STRATĒĢIJAS | |
| SKRIEŠANAS TRENIŅI | |
| SACENSĪBU PROGNOZES | |
| PIEEJAMS SOĻU SKAITĪTĀJS | |
Āra atpūtas funkcijas | |
| PIEEJAMIE ĀRA AKTIVITĀŠU PROFILI | Pārgājieni, kalnu slēpošana, snovbords, distanču slēpošana, braukšana ar sup dēli, airēšana, laivošana |
|---|---|
| NAVIGĀCIJA NO PUNKTA UZ PUNKTU | |
| REĀLAIKĀ ATJAUNINĀTA MARŠRUTA LĪNIJA | |
| ATPAKAĻ UZ SĀKUMU | |
| „TRACBACK®“ | |
| „ULTRATRAC“ REŽĪMS | |
| AUGSTUMA PROFILI | |
| ATTĀLUMS LĪDZ MĒRĶIM | |
| BAROMETRISKO IZMAIŅU INDIKATORS AR BRĪDINĀJUMU PAR VĒTRU | |
| „CLIMBPRO™“ KĀPUMA PLĀNOTĀJS | |
| TAKU SKRIEŠANA UN AUTOMĀTISKĀ KĀPŠANA | |
| VERTIKĀLAIS ĀTRUMS | |
| KOPĒJĀ KĀPŠANA / NOBRAUCIENS | |
| TURPMĀKAIS AUGSTUMA GRAFIKS | |
| GPS KOORDINĀTAS | |
| PUNKTA APRĒĶINĀŠANA | Jā (izmantojot "Connect IQ™") |
| MEDĪBU / MAKŠĶERĒŠANAS KALENDĀRS | Jā (izmantojot "Connect IQ™") |
| SAULES UN MĒNESS INFORMĀCIJA | Jā (izmantojot "Connect IQ™") |
Riteņbraukšanas funkcijas | |
| BRĪDINĀJUMI (KAD SASNIEDZAT MĒRĶUS, TOSTARP LAIKU, ATTĀLUMU, PULSU VAI KALORIJAS, TIKS IEROSINĀTS SIGNĀLS) | |
|---|---|
| MARŠRUTI | |
| PIEEJAMIE RITEŅBRAUKŠANAS PROFILI | Riteņbraukšana, velotrenažieris, kalnu velosipēdi |
| VELOSIPĒDA APLIS UN APLA MAKSIMĀLĀ JAUDA (AR JAUDAS SENSORU) | |
| SACENSTIES AKTIVITĀTĒ | |
| FTP (FUNKCIONĀLĀS JAUDAS SLIEKSNIS) | Jā (ar saderīgu piederumu) |
| SADERĪGS AR „VECTOR ™“ (JAUDAS MĒRĪTĀJS) | |
| SADERĪGS AR JAUDAS MĒRĪTĀJU | |
| PAPLAŠINĀTS „VECTOR“ ATBALSTS | |
| SADERĪGS AR „VARIA VISION™“ (UZ GALVAS STIPINĀMS DISPLEJS) | |
| SADERĪGS AR „VARIA™“ RADARU (ATPAKAĻVĒRSTS RADARS) | |
| SADERĪGS AR „VARIA™“ GAISMĀM | |
| SPEED AND CADENCE SENSOR SUPPORT (W/SENSOR) | |
Peldēšanas funkcijas | |
| PIEEJAMIE PELDĒŠANAS PROFILI | Peldēšana baseinā, peldēšana atklātā ūdenī, peldēšana un skriešana |
|---|---|
| PELDĒŠANAS METRIKA ATKLĀTĀ ŪDENĪ (ATTĀLUMS, TEMPS, VĒZIENU SKAITS/BIEŽUMS, VĒZIENA ATTĀLUMS, PELDĒŠANAS EFEKTIVITĀTE (SWOLF), KALORIJAS) | |
| PELDĒŠANAS METRIKA BASEINĀ (GARUMS, ATTĀLUMS, TEMPS, VĒZIENU SKAITS, PELDĒŠANAS EFEKTIVITĀTE (SWOLF), KALORIJAS) | |
| VĒZIENA VEIDA NOTEIKŠANA (BRĪVAIS STILS, MUGURA, BRASS, TAURIŅSTILS) (TIKAI PELDĒŠANAI BASEINĀ) | |
| TRENIŅU REĢISTRĒŠANA (TIKAI PELDĒŠANAI BASEINĀ) | |
| PAMATA ATGŪŠANĀS TAIMERIS (NO 0) (TIKAI BASEINĀ) | |
| ATGŪŠANĀS TAIMERA ATKĀRTOJUMS | |
| AUTOMĀTISKA ATGŪŠANĀS (TIKAI BASEINĀ) | |
| BRĪDINĀJUMI PAR LAIKU UN ATTĀLUMU | |
| TEMPA BRĪDINĀJUMI (TIKAI BASEINĀ) | |
| ATGRIEZTĀS LAIKA ATSKAITES STARTS | |
| PELDĒŠANAS TRENIŅI BASEINĀ | |
| KRITISKAIS PELDĒŠANAS ĀTRUMS | |
| ZEMŪDENS PLAUKSTAS LOCĪTAVAS PULSA MONITORS | |
| PULSS NO ĀRĒJA PULSA MONITORA (REĀLAIKA STATISTIKA ATGŪŠANĀS LAIKĀ, INTERVĀLU UN SESIJU STATISTIKA ATGŪŠANĀS LAIKĀ UN AUTOMĀTISKA PULSA DATU LEJUPIELĀDE PĒC PELDĒŠANAS) | Jā (ar HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ un HRM-Pro ™) |
Bērnu aktivitāšu uzraudzības funkcijas | |
| „TOE-TO-TOE™“ IZAICINĀJUMI | Jā (izvēles "Connect IQ" lietotne) |
|---|---|










