
Classic ELEGANCE 28 Sarkans sieviešu pilsētas velosipēds (28")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 22CC-7EQ-COL2-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
ELEGANCE 28
28CC-7EQ-COL2-22
| Funkcijas | |
| Riteņa izmērs | 28" |
| Rāmja materiāls | tērauds |
| Svars | 16,96 |
| Pārnesumi | 7 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TY-300 |
| Dakša, amortizators | Tērauds |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | V-veida bremzes priekšā/aizmugurē |
| Riteņi (priekšējie / aizmugurējie) | alumīnija 36H |
| Riepas (priekšējās / aizmugurējās) | Kenda 28x1.75" |
| Kloķa mehānisms | 32T alu 170mm |
| Papildaprīkojums | dubļusargi, ķēdes aizsargs, bagāžnieks, grozs, priekšējie/aizmugurējie lukturi, kājiņa, zvans, atstarotāji |
Rāmja komplektācija
- Rāmis
- Steel
- Dakšas
- Steel
Pārnesumu sistēma
- Aizmugurējais pārnesumu pārslēdzējs
- Shimano Tourney TY-300
- Pārnesumu skaits
- 7
Bremžu sistēma
- Aizmugurējās bremzes
- V-brakes
- Priekšējās bremzes
- V-brakes
Rati / Riepas
- Riepas
- Kenda 28x1.75"
- Diski
- alu 36H
Vispārīga informācija
- Lakota apdare
- Gloss
- Modelis
- ELEGANCE 7











